Kocaeli Arçelik Beyaz Eşya Servisleri

Kocaeli / Gölcük Beyaz Eşya Teknik Servis

Gölcük Arçelik Servisi

Gölcük'de Arçelik beyaz eşya tamir ve onarım servisine ihtiyaç duyanlara en iyi beyaz eşya teknik servis personeli ile çalışma şansı sunuyoruz. Gölcük'ün bazı mahallelerinde, çeşitli noktalarda Arçelik servisleri, beyaz eşya arıza ve sorunlarına çözümler bulabilir, kusursuz servis deneyimi yaşatabilir. Size en yakın Gölcük beyaz eşya servisi hakkında bilgi edinin.

İletişim: 0262 642 08 09
Arçelik Logo
Gölcük / Kocaeli
Eylül 2019
Beyaz Eşya Servisiyiz.org

Özel Arçelik Servisi


Gölcük'ün 50 mahallesinde, Beyaz Eşya Teknik Servis'imize hergün onlarca müşterinin güvendiği gibi sizde rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Arçelik, birçok çeşit kaliteli beyaz eşya modelleri üreten, Gölcük'de herkesin bildiği, tercih ettiği, sevdiği bir beyaz eşya markasıdır. Ancak ürünler ne kadar sağlam olursa olsun, nihayetinde profesyonel servis gerektirir. İşte tam olarak yaptığımız şey bu. Gölcük'deki Arçelik servisimizde, teknisyenler beyaz eşya tamiri hakkında tecrübe ve eğitime sahiptir. Ayrıca kapsamlı Arçelik beyaz eşya yedek parça envanterine sahibiz, bu da sorunu tek bir seferde halledebileceğimiz anlamına geliyor.

Hemen bizi arayın ve servis isteyin!

Hızlı, doğru ve kaliteli çözümler üreten Arçelik beyaz eşya servisiyiz. Yılların verdiği tecrübe ve Arçelik ürünleri konusunda uzmanlaşmış teknik servisi ile Gölcük semtinde mobil beyaz eşya tamir servis araçlarını kullanarak arızalara anında müdahale edebilmektedir. Artık Gölcük'de beyaz eşya tamircisi aramanıza gerek yok. Bize ulaşın, Arçelik servisi isteyin. Beyaz eşya tamirini, onarımını hızlı ve ekonomik bir şekilde yapalım.

En Çok Tercih Edilen Servis
Diğer müşterilerimiz gibi sizde memnun kalacaksınız.

https://www.beyazesyaservisiyiz.net/arcelik-servisi/kocaeli/golcuk/

Gölcük Beyaz Eşya Teknik Servis


Gölcük'de güvenilir bir Arçelik beyaz eşya teknik servisi bulmak, makinenizi maksimum potansiyel kullanım ömrü boyunca çalışır durumda tutmak için çok önemlidir. Uygun şekilde tamir edilmeleri ve bakımlarının yapılması durumunda size uzun yıllar dayanmalıdır. Dolayısıyla Gölcük Arçelik teknik servisimiz makinenizi uzun süre çalışır durumda tutabilir ve rahat edebilirsiniz. Türkiye'nin en iyi beyaz eşya tamir servisiyizdir.

Çağrı merkezimizi aradığınızda servis planlaması yapılabilmesi için birkaç bilgiye sahip olmamız gerekir bunlar;

 • Problem nedir?
 • Servis istediğiniz belirli bir gün ve zaman var mı?
 • Adresiniz nedir?

Arçelik beyaz eşya teknisyenleri belirtilen gün ve saatlerde Gölcük'deki adresinize gelir ve size sorular sorarak çalışmaya başlar. İlk hedefimiz, beyaz eşya arızasının tam olarak ne olduğunu bulmaktır, böylece size ihtiyacınız olan yardımı sağlayabiliriz.

Servis geldiğinde neler yapılır:

 1. Arçelik teknisyenlerinden biri, beyaz eşya parçaları ile ilgili olası sorunu değerlendirecektir.
 2. Tespit edilen bir sorun varsa, beyaz eşya yedek parça fiyatları ve işçilik maliyetlerini içeren yazılı bir belge verilir.
 3. Tamir işlemini yaptırmayı istemezseniz, sadece arıza tespit ücreti alınır.
 4. Beyaz eşya onarımını yaptırırsanız yedek parça ve işçilik ücreti dışında bişey ödemezsiniz.

Gölcük Arçelik Beyaz Eşya Tamiri


Servisimiz beyaz eşya tamiri konusunda eşsiz bir uzmanlık sunar, ancak bizi rekabetten ayıran tek şey bu değil. Sorunu hemen teşhis edebiliyoruz. Ayrıca, zamanınızın ve paranızın ne kadar kıymetli olduğunuda çok iyi biliyoruz.

Beyaz eşya tamiri zor veya karmaşık olmak zorunda değildir, kendiniz yapmaya çalışarak paranızın cebinizde kalmasını istemeniz doğal bir yoldur, ancak bizimle iletişime geçerek, doğru ekipman, kaliteli yedek parça ile makinenizi tamir ederiz. Ve sonrasında size vereceğimiz küçük talimatlarla makinanızın ne kadar sorunsuz ve verimli bir şekilde çalıştığına çok şaşırırsınız.

Neler Sunuyoruz;

 • Dost canlısı ve yetenekli beyaz eşya tamir teknisyenleri
 • Uygun fiyat
 • Orjinal Arçelik yedek parçaları
 • Uygun fiyatlarla kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmak
 • Rekabetçi Fiyatlandırma
 • Tamir yapmayı kabul ediyorsanız servis ücreti alınmaz
 • Gizli ücretler olmadan önceden fiyatlandırma
 • Sadece kaliteli OEM parçalar kullanıyoruz
 • Müşterilerimiz ve itibarımız bizim önceliğimizdir
 • Tüm tamirlerimiz 1 yıl garantili
 • Dürüst hizmet

Arçelik Beyaz Eşya Yedek Parça


Arçelik Beyaz Eşya Anakart, Elektronik Kart
Anakart
Arçelik Beyaz Eşya Motoru, Yıkama Motoru, Elektrik Motoru
Motor
Arçelik Beyaz Eşya Kazanı, Tamburu
Kazan & Tambur
Arçelik Beyaz Eşya Rezistansı
Rezistans
Arçelik Beyaz Eşya Filtresi, Pompa Kapak
Filtre
Arçelik Beyaz Eşya Su Tahliye Pompa Motoru
Pompa Motoru
Arçelik Beyaz Eşya Hortum Çeşitleri, Kirli Su Tahliye, Temiz Su Giriş Hortumu
Hortum
Arçelik Beyaz Eşya Kapak Mandalı, Kilidi
Kapak Mandal
Arçelik Beyaz Eşya Körük Lastiği
Körük Lastiği
Arçelik Beyaz Eşya Termostatı
Termostat

Yukarıda bulunan beyaz eşya yedek parçaları temsili olarak bulunmaktadır. Arçelik yedek parça stok durumu ve fiyat bilgisi için Gölcük Arçelik servisini telefonla arayın.


Özellikle tamir işlemleri sırasında, eğer ki gerekli olursa kaliteli ve orjinal yedek parça kullanarak daha sağlıklı bir servis hizmeti sunduğumuzu düşünüyoruz. Arçelik (Tüm beyaz eşya modelleri) beyaz eşya ürünleri için teknik destek hizmetini vermekteyiz. Beyaz Eşya servisi olarak, önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Sadece Arçelik markasına değil, diğer tüm beyaz eşya markalarının tamir ve onarım işlemlerini yapmaktayız. Beyaz eşya ne marka olursa olsun, bizden hizmet alabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular


 • Servis için bütün gün beklemek zorunda mıyım?
  • Hayır. Bazı müşterilerin zorlu programları olduğunu anlıyoruz; onları bekletmemek için İstanbul civarında 2 saat içinde servis hizmeti verebiliyoruz. Ayrıca, teknisyenin gelmesinden 10, 15, 20 veya 30 dakika önce arayarak bilgilendiriyoruz.
 • Garanti süresi ne kadar?
  • Tüm onarımlarımızda tam bir yıl garanti verilmektedir.
 • Parça beklemek zorunda mıyım?
  • Hayır. Birçok parçayı elimizde bulunduruyoruz, böylece onarımı olabildiğince çabuk tamamlayabiliriz - çoğu zaman aynı gün! Bununla birlikte, bir parçanın sipariş edilmesi gerekiyorsa, parçayı en yakın yerden temin etmek için birçok depoya sahip birkaç distribütörle çalıştığımız için genellikle 3-5 iş günü içinde temin edebiliriz.

Gölcük'de Arçelik Servisi Talep EdinGölcük Arçelik Beyaz Eşya Servisi İletişim


beyazesya.servisiyiz.org®
Arçelik Servisi
Beyaz Eşya

Gölcük, Kocaeli, Türkiye

Email Gönder
beyazesyaservisiyiz.net

0262 642 08 09
0850 885 12 04

Gölcük Arçelik Servisi,
Gölcük Arçelik Beyaz Eşya Servisi,
Gölcük Arçelik Beyaz Eşya Tamircisi,
Gölcük Arçelik Beyaz Eşya Bakımı,
Gölcük Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servis,
Gölcük Arçelik Beyaz Eşya Yedek Parça